פורום צלילה חופשית

פורום Freedivers.co.il
עכשיו א' אוקטובר 20, 2019 12:11 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ הודעה אחת ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' אוקטובר 10, 2012 4:39 pm 
Reader
סמל אישי של המשתמש

ובכן ידידיי היקרים :D
6 בריף,עומק כ16 מטר,ים קצת עובד,ראות סבירה ביותר,משכיב מארבים על החארף.
כ3 שעות משכיב מארבים,קצת סרגוסים,קצת ארסים,קצת ביזרי...עולם ומלואו...ההתמזגות הזו שלי עם הים קשה לתיאור במלים,אני מרגיש הרבה יותר טבעי בתוך חליפת צלילה,שוכב ב16 מטר ומצקצק מאשר לשבת במשרד,בבית, או לעשות כל דבר אחר הקשור במירוץ החיים המטורף הזה...כאן,בים,עם הדגים וכל היופי האינסופי הזה...זה ה"בית" שלי ;) ...
ובכן,באחד המארבים,בעת נחיתתי על החארף,מבחין בגב יפה עובר משמאל לימין מעבר לסלע. אני עוקב אחרי הגב הזה עם הרובה ומזהה שני שיננים יפים. הגב כנראה קלט אותי וחזר כלעומת שבא,ואני אחריו,לשמאל.בד"כ הדגים האלה גורמים לי לעלות למעלה מתוסכל מאד: הם מתקרבים ומתרחקים מתקרבים ומתרחקים...אתה חושב שהנה הוא נכנס לטווח האש אך לשווא..הוא שוב נעלם...למזלי,שני אלה היו הרבה יותר אמיצים ובטוחים בעצמם ובכן,בעודי מצודד שמאלה,מגיח אחד השיננים לעברי בעמדת תקיפה,אני מחכה שיתן צד...נותן...ירייה מצויינת לאזור אחורי הזימים ובזזזזזזזזזזזזזזז....הוא מושך חזק מאד ומנסה להכנס לתוך מערה אבל החץ מונע בעדו. זיהיתי שהירייה טובה מאד,אז מניח לו להתעייף ועולה למעלה. אני מתאושש למעלה כ2 דקות ויורד אליו לאט למטה,ככל שאני מתקרב אני מבחין שהוא יותר גדול ממה שחשבתי :mrgreen: הוא שוכב בפתח המערה,כמעט מעולף מנסיונות כושלים להיכנס פנימה עם החץ,יד לזימים ועולים למעלה.
אני מגיע איתו לקייאק,מייד שם קץ לייסוריו עם הרבה כבוד ומשכיב אותו לישון. הייתי נרגש מאד,לא כל יום אני רואה שיננים,שלא לדבר על לתפוס אותם...הרגשתי מסופק להיום,מלא אנרגיות טובות ורוגע,מודה לאלוהים על הדג היפה,עולה לקייאק,והביתה.
כשאני חושב על זה עכשיו,כל העניין הזה הוא קצת אבסורד...הרי יצאתי הבוקר מהבית,עזבתי את בת זוגתי האהובה במטרה לחפש נסיכות...ומה יצא בסוף...לא מצאתי נסיכות אבל...השחלתי את המלכה בכבוד ובעצמה :mrgreen:
אני מקווה שתאהבו את הסירטון,שיהיה לכולכם סופ"ש מקסים,שימרו על עצמכם ותהנו! באהבה לכולם,מני :P

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ הודעה אחת ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

עבור ל:  
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.