פורום צלילה חופשית

פורום Freedivers.co.il
עכשיו ד' ספטמבר 18, 2019 11:32 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ הודעה אחת ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: נוק אאוט נסיכותי :-)
הודעהפורסם: ד' אוקטובר 10, 2012 4:57 pm 
Reader
סמל אישי של המשתמש

ובכן ידידיי :D ,
מגיע לריף רדוד יחסית,כ10 מטרים במטרה לבדוק את דיוקו של הרובה. בריף הנ"ל ישנם הרבה מטרות נעות בדמויי סרגוסים וטרולוסים,ובכן משכיב מארבים ומחכה לשיתוף פעולה...סרגוס אחד הגיע והושחל בדיוק,מטלף לי לקייאק ומעמיק לכיוון הנקודה השנייה,ריף עמוק יותר.
מגיע לריף,ראות מצויינת,עומק כ12 מטר. באחת הירידות,כ8 מטר לפני הקרקעית מזהה להקת שפמית ארסית...מתקרב אליהן באיטיות ומצלם אותן מקרוב...הן זזות בקצב אחיד ושומרות על צפיפות כדי להיראות כגוף גדול...מדהים...בעודי מצלם אותן מגיח מצד ימין צב מדהים עם דבק מתחתיו... אני בהיי עובר לצלם אותו...איזה יצור מדהים הוא נע באיטיות עד שכנראה הבחין שאני "מזדנב" אחריו ואז פתח מבערים ונעלם...מהמם מעניין אותי איזה סוג צב זה...
עובר לריף עמוק יותר,כ16 מטר,ראות די טובה,מרחף לי ב10 מטר כשלפתע מגיעות 3 נסיכות...מרחוק הן נראו מהקטנות,כ2 ק"ג אך ככל שהתקרבו הבנתי שמדובר באחיות הגדולות שלהן (אחת מהן כנראה מכירה את זו של אפריאט ) מכוון טוב אל הקרובה ויורה...ירייה מדוייקת,כס"מ מתחת לקו...היא לא הצליחה לזוז יותר מדי,מגיע אליה וברגע שמגיע לקייאק שם קץ ליסורייה עם הרבה כבוד ומשכיב אותה לישון. בעודי מתכונן לעלות לקייאק,שחף מדהים עף מעליי (..כנראה חשב אני ביזרי )...ובכן,מודה לאלוהים על המראות עוצריי הנשימה שראיתי היום,עולה לקייאק והביתה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ הודעה אחת ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

עבור ל:  
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.